Vi ser frem til at høre fra dig!

 

Uanset hvad du skal have installeret, monteret eller repareret så ring
7060 2070 eller send os en mail. Vi vender hurtigt tilbage med et godt tilbud på din opgave eller svar på din forespørgsel.

Kontakt os allerede i dag. På Genhør!

Døgnvagt

Der kan altid ske noget, der bare ikke kan vente.
Derfor kan du altid få fat i os. Ring 7060 2070 og vi er
klar til at løse problemet

Fotograf på vej

Anders Colding Lund Petersen
El-installatør / Partner

anders@eogt.dk
2326 8811

Fotograf på vej

Arne Lodal
Team Koordinator Installation og VE

arne@eogt.dk
4020 1227

Fotograf på vej

Anette Christensen
Team Koordinator Serviceaftaler og Hvidevareservice

anette@eogt.dk
4412 8464

Fotograf på vej

Henrik Kjærulff
El-installatør /
Partner

henrik@eogt.dk
3147 9747

Fotograf på vej

Bjarne Hansen
Team Koordinator Installation og Data

bjarne@eogt.dk
5089 5662

Fotograf på vej

Susanne Skov
Administration

susanne@eogt.dk
5089 5660

Fotograf på vej

Tommy Lindgaard
Team Koordinator
Bolig og Service

tommy@eogt.dk
2428 1482

Fotograf på vej

Henrik Bryde
Team Koordinator Installation

henrik.b@eogt.dk
8140 1303

Holsted Park 5 • 4700 Næstved

Hovedvejen 43 • 4733 Tappernøje

El og Teknik ApS • Tlf. 7060 2070 • E-mail: info@eogt.dk
Holsted Park 5 • 4700 Næstved + Hovedvejen 73 • 4733 Tappernøje

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.
Leveret af