Vi ser frem til at høre fra dig!

 

Uanset hvad du skal have installeret, monteret eller repareret så ring
7060 2070 eller send os en mail. Vi vender hurtigt tilbage med et godt tilbud på din opgave eller svar på din forespørgsel.

Kontakt os allerede i dag. På Genhør!

Døgnvagt

Der kan altid ske noget, der bare ikke kan vente.
Derfor kan du altid få fat i os. Ring 7060 2070 og vi er
klar til at løse problemet

Anders Colding Lund

Anders Colding Lund Petersen
El-installatør / Partner

anders@eogt.dk
2326 8811

Arne Lodal

Arne Lodal
Team Koordinator Installation og VE

arne@eogt.dk
4020 1227

Anette Christensen

Anette Christensen
Team Koordinator Serviceaftaler og Hvidevareservice

anette@eogt.dk
4412 8464

Henrik Kjærulff

Henrik Kjærulff
El-installatør /
Partner

henrik@eogt.dk
3147 9747

Bjarne Hansen

Bjarne Hansen
Team Koordinator Installation og Data

bjarne@eogt.dk
5089 5662

Susanne Skov

Susanne Skov

Administration 

susanne@eogt.dk
5089 5660

Tommy Lindgaard

Tommy Lindgaard
Team Koordinator
Bolig og Service

tommy@eogt.dk
2428 1482

Henrik Bryde

Henrik Bryde
Team Koordinator Installation

henrik.b@eogt.dk
8140 1303

Holsted Park 5 • 4700 Næstved

Hovedvejen 73 • 4733 Tappernøje

El og Teknik ApS • Tlf. 7060 2070 • E-mail: info@eogt.dk
Holsted Park 5 • 4700 Næstved + Hovedvejen 73 • 4733 Tappernøje

Vi er en kreditværdig virksomhed baseret på Bisnodes kreditvurderingssystem. Vurderingen er foretaget ud fra en mængde forskellige beslutningsregler. Oplysningerne bliver opdateret dagligt via Bisnodes database. Kreditvurderingen af virksomheden er således altid aktuel.
Leveret af